Секс во када

Една од повозбудливите пози е онаа во кадата.
Инструкции: Наполнете ја кадата со вода и сместете се во неа со партнерот. Седнете свртени еден кон друг и допирајте си ги нозете. Ставете ги нозете така што тој ќе ви ги префати  лактите под колената, како и вие нему. Подигнете ги до градите. Држете се цврсто мегу себе додека се движите напред и назад.
Зошто ќе ви се допадне – Оваа поза е идеална за зајакнување на интимноста и поврзаноста со вашиот партнер. Ограничени сте во просторот и треба да се држите цврсто и да се гледате во очи, и тоа не само што е многу возбудливо, туку е и романтично.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Една од повозбудливите пози е онаа во кадата.
Инструкции: Н

Пронајдете не на следниве мрежи: