Секс под туш

Звучи како забавна идеја. Но секој со малку искуство знае колку непријатности носи тоа. Сепак е мал простор (освен ако не сте буржоазија со џакузи и плазма телевизор во бањата), и без разлика колку страст ќе ве однесе таму, нема да бидете воодушевени кога ќе излезете вкочанета и искривена од болка од сите страни. Точно е дека ова е еден од начините да се разбие монотонијата на вашиот сексуален живот, но секс под туш е многу повеќе од новитет.
Обично се случува неочекувано. Ако одлучите да имате ваков вид на уживање, може да ви биде најпријатно во лето. Но, дури ни во студените зимски денови не е на одмет топла бања и арома на јаболка и цимет. Што и да одлучите, ако сакате вистински да уживате во него треба да се придржувате на следаве правила:
Опуштете се со пенлива купка
Пружете си орално задоволство еден на друг
Допирајте се меѓусебно
Одберете си ја омилената поза
Придржувајте се за нешто
Не правете нагли движења
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Звучи како забавна идеја. Но секој со малку искуство знае колку непријатности носи тоа. Сепак е мал простор (освен ако

Пронајдете не на следниве мрежи: