Селма Хаек ужива на плажа – дали е можно оваа жена да има 54 години?

Селма Хаек ужива на плажа – дали е можно оваа жена да има 54 години?Бикинито кое што го носела ги открило сите нејзини облини и прекрасното тело.
Актерката Селма Хаек, на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија во бикини. Следбениците останаа без текст, со оглед на тоа што актерката изгледа неверојатно и на 54-годишна возраст.
Дводелното, кафеаво бикини ги открило и покажало сите облини на актерката и затегнатата и тенка половина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)


„Никогаш не сум биа посреќна што сум здрава и во контакт со семејството“, напишала Селма споделувајќки ги фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)


Инаку, Селма е во брак со францускиот бизнисмен Франсоа – Хенри Пино. Иако се трудат приватниот живот да го држат подалеку од јавноста, сепак се знае дека парот се запознал на раскошна свеченост во Италија во 2006 година, а се верија во 2007 година кога објавија дека Селма е бремена.
Нивната ќерка Валентина сега има 13 години и чесо се појавува со родителите на црвениот тепих.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.