Семејството не може да си дојде при себе: Фризерот на Цеца ја заразил неа и Вељко со коронавирус!

Цеца Ражнатовиќ е позитивна на корона, пишува Телеграф. Наводно пејачката прво направила серолошки тест кој покажал дека е негативна, но направила и ПЦР тест кој се прави така што се … Продолжи со читање Семејството не може да си дојде при себе: Фризерот на Цеца ја заразил неа и Вељко со коронавирус!