СЕ*СИ НАСТАВНИЧКА ПРЕДАВАЛА ВО ШКОЛО, А ПОТОА ГО ОСВОИ ИНТЕРНЕТ: Еве како ги намамува мажите и како им зема пари

Наставничката дала отказ од работата во основното училиште и сега предизвикува хаос на платформата за возрасни.

Најчестиот коментар под нејзините фотографии е „Зошто немав ваква учителка“. Таа не е прва, а се чини дека нема да биде ниту последната учителка која решила да се сврти кон порнографски содржини. Подучуваше основци, беше асистент на професори, а сега се соблекува за пари.

СЕ*СИ НАСТАВНИЧКА ПРЕДАВАЛА ВО ШКОЛО, А ПОТОА ГО ОСВОИ ИНТЕРНЕТ: Еве како ги намамува мажите и како им зема пари

Заработува со пласирање на провокативна содржина на платформата OnlyFans, каде што ги исполнува барањата на мажите. Во интервјуто таа откри дека неизбричените пазуви се најлудото барање што го добила, но и дека има мажи кои ја замолиле да видат дали има влакна на прстите.

„Имав луѓе кои сакаа да ме фотографираат со влакнести и неизбричени пазуви. Ме замолија да ги пуштам и да не ги отстранувам. Мислам дека барањето за пазувите беше најлесното што сум го имала.

Чинеше 200 евра, но неверојатно ми е мажите постојано да ме прашуваат дали имам влакна на прстите и да им покажувам“, рекла наставничката и додала.

„Само сакаа да се фотографирам со мојата рака крената, тоа беше буквално тоа. Исто така, честопати сакаат да правам одблиску вистинска коса. Еден дечко ми плати 250 евра за кратко видео од мене како правам мртво кревање во теретана. Тоа беше одлично!“, рекла поранешната наставничка која ја напуштила работата во училиштето за да го „оствари својот сон“.

Таа, исто така, рече дека најтешкиот дел е да се добијат претплатници, но заработувањето пари е лесно кога ќе ги имате. Бет верува дека другите млади жени треба да аплицираат доколку нивните работни места не обезбедуваат доволно.

„Навистина не ми е гајле што мислат другите. Не можете да го водите вашиот живот ако се грижите што мислат другите. Ако се борите со работа од 9 до 17 часот и не сте задоволни, едноставно не можете да си дозволите да се грижиш што мислат другите“, велат тие.

Многу е лесно да се разговара со овие мажи, а јас секако се фотографирам топлес, па зошто да не заработам пари од тоа? Мислам дека е одлично“, изјави поранешната наставничка.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.