Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини и ги покажа облините

Loading...

Бојана и Богдана Родиќ постојано се во центарот на медиумите поради врската на Бојана со синот на Гоца Божиновска, но и бракот на Богдана со Вељко Ражнатовиќ.
Меѓутоа, сега нивната сестра Наташа Родиќ ги укради сите погледи со последните објави на социјалните мрежи.
Имено, Наташа спасот од топлото време го бара во базен соблече во црно бикини, а во прв план се нејзините голи нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on


Објавата за краток период доби повеќе од 2000 лајкови, а под истата се нижеа само позитивни коментари за нејзиниот изглед.

loading...