Се вакцинирал 5 пати само за да земе повеќе ваучери!

Loading...

И тоа има. Во Србија се досетија како да земат повеќе пари штом е воведена награда за вакцинирање…

Се вакцинирал 5 пати само за да земе ваучери кои следуваат за вакцинирање.

Видеото се наоѓа на телеграм каналот на пулс24.

Линк до ПУЛС24 на ТЕЛЕГРАМ

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...