Се вакцинирал 5 пати само за да земе повеќе ваучери!

И тоа има. Во Србија се досетија како да земат повеќе пари штом е воведена награда за вакцинирање…

Се вакцинирал 5 пати само за да земе ваучери кои следуваат за вакцинирање.

Видеото се наоѓа на телеграм каналот на пулс24.

Линк до ПУЛС24 на ТЕЛЕГРАМ

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.