Се врати во Македонија за да го прослави роденденот- Ноне на заминување доживеа голема непријатност и разочарување

Loading...

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковска веќе неколку години живее и работи на брод, а постојано објавува фотографии на Инстаграм од своите патувања.
Летниот период Ноне го искористи за да се врати во родниот крај и поужива во убавините на Македонија и го прослави 33. роденден.

 

View this post on Instagram

 

I make #33 look #good ?

A post shared by Bonnie ?? (@nona.bonnie) on


По одморот замина за Палма де Мајорка, а на Инстаграм своите слебеници ги извести за непријатноста што ја доживеала.

loading...