Се дигна паника по статус на Ребека, потоа таа го повлече и се дообјасни

Се дигна паника по статус на Ребека, потоа таа го повлече и се дообјасни

Еве за што се работи. Прво беше објавено ова:

Потоа беше повлечено и е објавено ова:

ПРОЧИТАЈТЕ И ОВА: 

Апелираме да се остане дома. Полицијата почна да казнува

Вонредна состојба настанува кога ќе настанат големи природни непогоди или епидемии.

ПОВЕЌЕ ЗА ВИРУСИТЕ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!!!

Се за КОРОНА ВИРУСОТ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА

За ВАКЦИНИТЕ на пулс24 ПОВЕЌЕ ТЕКСТОВИ ТУКА!!!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.