Се докажа на твитер дека Карлеуша е на видеата кои што ги негираше

Loading...

Некој педантно пребарал се и споредил. Карлеуша негираше дека на фотографиите и видеата е таа и дека се работи се фотошоп. Но се чини дека е фатена во лага. Погледнете и уверете се сами. 
Имено таа упорно тврдеше дека нема бемка на сликите што ги лиферуваше Врањеш. Но ете и бемката и ја најдоа…
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...