Се искршија од мавање, во Кисела Вода (видео)

Станува секојдневна појава тепањето по улиците на Скопје, за паркинг или за семафор или за ништо. Едноставно не ти е ден и се тепаш, или си со екипа, па малку се вежбаш врз кој ќе стигнеш.

Погледајте сами па судете. Ќе мора да одите на Јутјуб. Видеото поради тепачката е рестриктирано да не може да го гледа секој…

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.