СЕ КРЕНА БУРА ПОРАДИ НИВНИОТ БРАК! Дали потегот на Северина и Игор навестува на конечен крај, што се случува?

За што станува збор?
Долго време се шпекулираше дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, а еден потег ги разгори овие сомнежи.
Пејачката веќе подолго време не е во Србија, без својот сакан, но се чини дека не е сама. Неодамна се појави вест дека наводно има љубовник.
Сега, друг потег ги подгреа сомнежите дека нешто не е во ред меѓу нив, а тоа е дека и двајцата избришале некои споделени фотографии од социјалната мрежа Instagram!
Поточно, на профилот на пејачката не може да се најде фотографија од минатото лето, кога со порака му го честиташе роденденот:


– На ова прекрасно машко суштество Игор Којиќ среќно запловување во 33 вртежи! Среќно, љубов – напишала во описот на фотографија.
Сепак, Игор чува две фотографии, на едната е синот на Северина. Исто така, и покрај сите наводи, тие сè уште се следат на Instagram.


Дури и Игор е единствената личност што ја следи Севе, додека тој следи „дури“ три лица, вклучувајќи ја и неговата сопруга.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.