СЕ НА НЕА БЛЕСКА! АНАСТАСИЈА СО СТАЈЛИНГОТ ГИ ЗАСЕНИ СИТЕ!

Стајлингот на пејачката Анастасија Ражнатовиќ ги маѓепса сите присутни, еве што облече на забавата по повод нејзиниот роденден
Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот 24-ти роденден.
Многубројните гости придонесоа за невидената атмосфера на гала забавата што ја организираше пејачката, но најголем впечаток остави стајлингот на убавата славеничка, кој сите ги остави без здив.
Имено, пејачката за оваа пригода избра црн краток фустан без ракави со црни долги ракавици, а се искомбинира со розови салонки.
Пејачката со својот изглед ги засени сите присутни, а насмевката не ја симна од лицето.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.