Се обиде да ги сокрие и побегне: Карлеуша во „Ѕвездите на гранд“ со лекови излезе од автомобилот

Јелена Карлеуша кришум се врати од Кина и отиде на снимањето на Ѕвездите на Гранд, каде не се одвојувала од својот телефон и лекарствата.Таа цело време е под присмотра на јавноста, која ја анализира нејзината облека, движења.
Јелена на снимањето дошла во Версаче кошула, без накит, а од фоторепортерите и новинарите се криела зад темните очила за сонце.


Упатените велат дека не е случајно што Јелена избрала Версаче кошула, со оглед на тоа дека српската дива ја почитува Донатела Версаче, чија гостинка била на Неделата на мода во Милано минатата година.
Покрај тоа симболите на комбинацијата за облекување симболизира обнова и нов живот кои заедно со лусксузните комплети имаат посебно значење, ослободување и еманципација.
Освен тоа пејачката денеска на снимањето на Ѕвездите на Гранд пристигнала и со пакетче лекови, но за сега се уште не може да се утврди за каков вид на лекови станува збор.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.