Се огласи Дивна, мајката на Јелена Карлеуша

Loading...

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прослави 34-тиот роденден со семејството во Кина.
Во бурата од секс-скандалот на неговата сопруга сите очи се вперени кон ова семејство.
На социјалните мрежи се огласи и Дивна, славната мајка на Карлеуша.

loading...