Се ожени Столе Стоилов- без свадба, но со бебе на пат

Капитенот на ракометарниот клуб Вардар, Столе Стоилов се ожени. Неговата избраничка Даница и Стоилов очекуваат принова.


Судбоносното „ДА“ младиот брачен пар го заокружи со граѓански брак.
Столе и Деница со најблиските во локал во Скопје прославија за новото поглавје во нивниот живот.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.