Се подготвува за свадба од соништата, па ги почести фановите

Loading...

Идната снаа на Лепа Брена идниот месец ќе се венча со синот на пејачката Филип Живојиновиќ, а пред свадбата Александра Пријовиќ ги изненади фановите.
Имено пејачката објави сексапилна фотографија во костим за капење истакнувајќи ги нејзините атрибути.
Фановите не се воздржаа од коментарите дека пејачката е уникатна, преубава и дека и нема никој рамен, погледнете.

loading...