СЕ ПОРОДИЛА ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА НА ДАРКО ФИЛИПОВИЌ?! Јасмина го изневери пејачот со неговиот пријател

Пејачот Дарко Филиповиќ се огласи откако неговата поранешна сопруга објави дека е во друга состојба.Како што истакна Дарко, слушнал и дека се породила , а како што наведува, воопшто не го интересира.-Не се следиме на мрежите, никаде не ја следам, не ме интересира. Слушнав и дека се породила, ја почитувам само затоа што е мајка на моето дете, толку – изјавил кратко Дарко, кој очигледно бил расположен.
На прашањето дали се слуша со поранешната сопруга, Дарко накратко рекол:– Многу ретко, постојано се слушам со ќерка ми и комуницирам со неа – заклучи Филиповиќ.По пропаѓањето на бракот, Дарко ја обвини Јасмина дека го изневерувала со пријател.– Не знам што да кажам на се што изјави, освен што ако веќе даваше изјава, требаше да ја каже вистината, а не да кажува што и одговара – речкол тогаш Дарко, а потоа продолжи:
– Ако не се срами, нека ви ја каже вистинската причина. Таа ме изневеруваше долго време со мојот сега поранешен пријател. Треба да се срами, бидејќи сите нејзини блиски ја отфрлија. Како што гледате, лицето ми е чисто и затоа не ги менувам броевите и не бришам профили на Инстаграм од срам – додаде Филиповиќ.

Пронајдете не на следниве мрежи: