Се пофали со дарот од „мајка природа“: Неда Украден сподели фотографија во бикини на 70 години, но сите гледаа во нејзините гради

Loading...

Пејачката Неда Украден ги израдува фановите откако на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини.
Пејачката која е на прагот на 70-от роденден доби илјадници позитивни коментари откако ја сподели фотографијана на која во преден план беа нејзините гради.
-Дојде добата да се проба морето, јас убава на оваа топлина, порача Неда Украден преку својата фотографија.
„За твоите години си секогаш убава и згодна“, „Убави гради“, „Толку згодна и привлечна и понатаму“, „Блескате како да имате 40 години“, се само дел од многуте коментари наменете за пејачката, погледнете.

loading...