„СЕ ПРОДАВАТЕ ЗА ПАРИ? Милица Дабовиќ ги покажа пораките кои ги добива поради ГОЛИТЕ СЛИКИ, па порача само ЕДНО!

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ на сите им ги покажа пораките кои ги добива поради разголените фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи OnlyFans и Instagram.

„Заеби ти“, „се продаваш за пари“, „мајко на детето, колку е часот?“ се дел од пораките кои ги добила во инбокс.

„СЕ ПРОДАВАТЕ ЗА ПАРИ? Милица Дабовиќ ги покажа пораките кои ги добива поради ГОЛИТЕ СЛИКИ, па порача само ЕДНО!

Дабовиќ потоа сподели кој профил и пречи, а човекот кој ја вознемирува го провери со следните зборови, заедно со емотикони кои „умираат“ од смеење:

Вистински шмекер!

„СЕ ПРОДАВАТЕ ЗА ПАРИ? Милица Дабовиќ ги покажа пораките кои ги добива поради ГОЛИТЕ СЛИКИ, па порача само ЕДНО!

-Моите мажи ми земаа се, ги ширeв нозете цело време, сакав, давав и буквално ми земаа се, вклучително и почит, љубов и пари. Па јас сум само тоа што сум, во тие моменти сакав се, да свети, да биде бајка, и мојот принц кој го најдов, и мојот претходен партнер и таткото на моето дете, но не успеав во тоа.

Затоа сега сум многу внимателnaн, а сега слушам и многу е интересно и учам затоа што од ден на ден кога имаш толку лошо искуство во животот и кога твоите партнери на крајот од денот ќе ти земат си заработилa со твоите две раце и две нозе и играв само кошарка и ти го направат животот пекол, ти сега мислиш поинаку.

Дали сум таква денеска? Јас не – изјави таа во емисијата „Магазин ин“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.