Се прослави во „Х-Фактор“, па победи во „Ѕвездите на Гранд“: Пејачот на само 22 години чека второ дете, а веста ја објави на уникатен начин

Пејачот Алекса Перовиќ кој се прослави со учеството на „X Фактор“, а потоа победи и во „Ѕвездите на Гранд“, наскоро ќе стане татко на своето второ дете.
Имено, тој и неговата сопруга чекаат да им се роди втората ќерка.
На нивната среќа немало крај, а убавите вести Алекса ги сподели на друштвените мрежи.
„Моите три принцези“, напиша пејачот во опис на фотографијата која ја објави со ќерката и бремената сопруга.

 

View this post on Instagram

 

Moje tri princeze! ❤️ ? : @hylaaa

A post shared by Aleksa Perović (@aleksaperovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.