Се сврти на грб, па им ги „отвори“ очите на фановите- Цеца на јахта го покажа з*дникот во минијатурно бикини

Loading...

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ овие денови е на заслужен одмор на Кипар каде има и своја луксузна вила.
Од таму секојдневно ги изненадува своите фанови со видеа и фотографии, а денеска на задоволство на сите таа ги почести фановите со видео од јахта каде позира во минијатурно бикини.
Снимајќи го видеото од присутните на јахтата ја фатија пејачката во незгоден кадар, свртена на грб го покажа задникот, па предизвика лавина на коментар.
Речиси немаше кој не ја пофали згодната пејачка на која годините не и можат ништо, погледнете.

loading...