Се случи ЧУДО, пекара ги намали цените!!

Loading...

Се случи ЧУДО, пеката ги намали цените!! И тоа нагласено е поради ВОНРЕДНАТА СОСТОЈБА.

Но за жал не е во Македонија, туку во Србија, Белград. Што мислите ќе се осмели ли некој вака да постапи кај? Како што може да се види цените се најмалку на пола од оние што ги знаеме во Скопје.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!!

Па потоа прочитајте уште и ова:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...