Се соблече сопругата на Огнен Амиџиќ: Цела плажа се вртеше по убавата Македонка која буквално „гори“ во бикини

Loading...

Сопругата на познатиот водител Огнен Амиџиќ, убавата Данијела Димитровска која има македонско потекло одлучи овие жешки температури дополнително да ги загрее.
На сите им е веќе познато дека таа има совршена фигура и тело бидејќи се занимава со моделство, но никој не можеше да си поверува дека поради оваа фотографија ќе ги запали социјалните мрежи.
Таа позира на карпа покрај плажа, а на водителот според коментарите сигурно не му е лесно поради ултра згодната негова сопруга по која сигурно се вртела целата плажа.

 

View this post on Instagram

 

All i’m thinking right now is ??

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

loading...