СЕ СОБЛЕЧЕ ТУРЧИНОТ КОЈ ГИ ПОЛУДЕ СИТЕ МАКЕДОНКИ: Бали Бег шокираше со трансформацијата

Loading...

Бурак Озџивит со фотографија од плажа ги воодушеви жените ширум светот.
Турскиот актер Бурак Озџивит се здоби со голема популарност во Македонија по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“.
Тој неодамна ги изненади жените ширум светот со новиот имиџ, а сега и со разголена фотографија од летен одмор што им измами воздишки на неговите обожавателки.
Бурак го искористи летото да посети бројни плажи, но и да ужива во пловењето на јахта, додека припадничките на понежниот пол уживаа во секоја објавена слика.
Погледнете ги:

loading...
Loading...