Се стопи: Еве како изгледа Марија Шерифовиќ со 10 килограми помалку

Марија Шерифовиќ веќе некое време е на диета препишана од нутриционист.
Дека беше прилично дисциплинирана и дека од диетата има резултат, покажува фотографијата која Марија неодамна ја објави на својот Инсатграм.
Таа во едно од новите изданија на „Ѕвездите на Гранд“ откри дека ослабела 10 килограми, но веруваме дека сега тој број е променет.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.