Се стопи за да заработи пари: Марија Шерифовиќ призна колку килограми ослабела

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во следниот период ќе одржи неколку концерти во Белград , а по тој повод откри неколку интересни детали.
-Ослабев десет килограми, а целта ми е уште пет, вели Шерифовиќ за српскиот портал „Блиц“.
Таа во врска и со српските претставнички кои победија на Беовизија вели дека неблагодарно е да зборува дали нивната песна е подобра од нејзината, бидејќи се различни.

 

View this post on Instagram

 

U poseti kod dalekih rodjaka ??

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on


На прашањето што ќе им прави на заработените пари од турнејата вели дека истите ќе ги закопа.
-Ќе ги закопам, размислувам парите да ги закопам некаде во планина, вели во свој стил пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Da se razumemo… Ko zna da voli – slavi Dan zaljubljenih svakog dana. Hajde sad u zdravlje zurim na aerodrom?????

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.