Силна конкуренција од еден човек за крстот во Берлин (ВИДЕО)

Loading...

Денес е Богојавление – Водици па одлучивме да најдеме некое интересно видео од овој празник. Наидовме на едно видео од Водици кое било снимено во Берлин.
Ова е вистински хит, замислете ја конкуренцијата во ова мало базентче во кое што собира едно мало детенце. Важно да се одбележи денот а ние да ве расположиме.
Бог се јави!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...