Силјановска: Кон неистомисленик, што барате на овој профил?

Loading...

Силјановска: Кон неистомисленик, што барате на овој профил?, ова прашање следеше по заканата за кривичен прогон кон, замислете, неистомисленик. Ете така популарната поранешна министерка на Бранко Црвенковски ГОГА СОРОС, се обрати на Фејсбук денеска. 
Еве го и претходниот разговор. 
Повеќе за популарната ГОГА СОРОС прочитајте тука

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...