Синот на Аркан го „раздрма“ Инстаграм – „Ќе ме гледате секој ден“

Loading...

Војин Ражнатовиќ, син на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој со години живее во Америка, направи 2метеж“ на Инстаграм најавувајќи дека наскоро ќе влезе во реално шоу, а фановите се збунија, затоа што сметаат дека можеби станува збор за првпарилска шега.
„Пријатели драги, штотуку се согласив на условите и потпишав договор да влезам во наштето најпознато реално шоу. Ќе ме гледате за неколку денови 24 часа на малите екрани и ви ветувам вистинско шоу. Ќе го видите вистинскиот Војин без цензура и ветувам дека ќе се борам за секој ваш глас“, напишал тој на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vojin Ražnatovic (@vojinraznatovic) on


Засега не се огласи дали станува збор за шега или сериозно планира да влезе во реално шоу.

loading...