Синот на Аца Лукас е фраер на татко му- а кога ќе ја видите неговата девојка со џиновски гради ке се изненадите

Loading...

Синот на познатиот пејач Аца Лукас, Лазар Вуксановиќ јавноста за прв пат го запозна во 2012 година кога беше дел од спотот на неговиот татко.
Тогаш се беше јасно дека тој е копија на својот татко, а се чини дека тоа не е се што наследил од пејачот.


Лазар ужива во својата љубов со Оливера, а по судењето по нејзините фотографии на Инстаграм повеќе од јасно е дека тој од татко му ги наследил и „шмекерските“ особини.

loading...