Синот на Брена објави фотографија од одморот на Ибица, заканувачкиот коментар на неговата мајка стана хит

Синот на Лепа Брена овие денови е на одмор на Ибица од каде на Инстаграм често споделува фотографии од рајската убавина.
Една таква фотографија која ја објави на социјалните мрежи стана хит поради коментарот од својата мајка Лепа Брена.
Имено тој сподели фотографија на која позира покрај метална фигура на Булдог, а неговата мајка му порача да не го носи дома.
-Само немој и тоа да го купиш и донесеш дома, му порача Брена.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.