Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Виктор Живоиновиќ, помладиот син на Лепа Брена ужива во преубавото летувалиште во Тајланд, каде семејството замина пред Божиќ.
Тој на Инстаграм објави кратко видео од преубавото одмаалиштеи покажа во каков луксуз се опушта деновиве.
Виктор исто така веќе одамна се бори со вишокот килограми, а во оваа прилика покажа и дека драстично ослабел.