Синот на градоначалникот Митко Јанчев тешко повреден во сообраќајка

Loading...

Во сообраќајна несреќа што ноќеска се случила во Кавадарци тешко е повреден синот на  градоначалникот, Митко Јанчев. Според информациите на “Независен“, четиринаесетгодишното момче се возело на мотоцикл, а по несреќата итно е префрлено во болница.
Подетални информации за несреќата се очекуваат наскоро.

 

loading...