Синот на Лепа Брена вози автомобил од пола милион евра, погледнете ја неговата опасна машина

Loading...

Виктор Живојиновиќ е моментално во Монако, заедно со најблиските.Таму е и неговата девојка Сандра Миљаковиќ, како и неговата мајка Лепа Брена и таткото Боба Живојиновиќ.
Семејството Живојиновиќ ужива во луксузниот живот, ако се суди по нивните објави на Инстаграм.
Имено, Виктор Живојиновиќ, на совјот Инстаграм профил објави фотографија од Монако, на која се гледа, како влегува во автомобил „Рол-Ројс“ познат и како „Фантом“, кој вреди околу пола милион евра.

 

View this post on Instagram

 

🇲🇨

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

loading...