Синот скришно ја снимаше Лепа Брена и Боба во вода- пејачката не знаеше дека е уклучена камерата па се опушти

Loading...

Лепа Брена заедно со своето семејство е на одмор на Бора Бора каде наредните денови ќе се одмара од работните ангажмани кој ја чекаат во следниот период.
Семејството ужива во луксуз на кој сите му завидуваат, а за цената многумина велат дека пејачката искеширала брдо пари.


Пејачката додека била во вода заедно со својот сопруг била снимена од својот постар син Стефан кој ги објави на социјалните мрежи.
Сето време тие се смешкаат и пливаат во вода, погледнете.

loading...