Синот со секира во Лесковац ги убил, таткото, неговата сопруга, сестрата и детето

Loading...

Синот со секира во Лесковац ги убил, таткото, неговата сопруга, сестрата и детето

Четирикратно убиство се случи попладнево околу 14.30 часот во Лесковац, Србија.

Меѓи жртвите се маж, неговата ќерка (19), која била трудна, вонбрачната сопруга на мажот и нејзиното дете на возраст од 12 години.

Според полицијата, убиството го извршил синот на мажот, на возраст од 22 години, кој бил лекуван психијатриски болен човек.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...