Синоќа голема полициска акција во Скопје

Loading...

Синоќа МВР спроведе голема полициска акција на неколку локации во Скопје. Во акцијата на МВР се привдуваа лица и се вршеше претрес на повеќе локации во Арачиново, Бит Пазар и во Чаир кај осомничени за поседување и трговија со дрога. Повеќе детали од МВР најавија за денес.

loading...