Сите гледаа во Георгина во Дубаи, имаше и зошто

Кристијано Роналдо е прогласен за фудбалер на векот на манифестацијата „Globe Soccer Awards“ која се одржа во Дубаи.


Тој на оваа манифестација пристигна со неговата девојка Георгина и најстариот син.
Токму таа во еден момент ги засени наградите, самата манифестација, но и Кристијано Роналдо.
Беше облечена во долг црвен фустан.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.