Сите зборуваат за оваа нејзина жешка снимка: Пејачката Едита ги остави фановите без зборови

Loading...

Познатата српска пејачка Едита Арадиновиќ која важи за една од најзгодните пејачки на естрадата предизвика лавина коментари на социјалните мрежи поради нејзиното провокативно издание.

 

View this post on Instagram

 

@laziclaza @ciel.officiel style by: @ciel.officiel Danas u glumackom…

A post shared by editta (@editaaradinovic) on


Имено поранешната членка на групата „Министарке“ позираше во кратко повидно фустанче покрај новогодишна елка и предизвика вистинска бура од реакции на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

Happy new year?⭐️?❤️ @ciel.officiel style by: @katarinabezmarevic ?

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Со овие фотографии таа ја честиташе Старата нова година на сите, па по тој повод комплиментите не беа изоставени, погледнете.

loading...