Сите мајки стануваат рано: Николија со утринско селфи покажа дека воопшто не се променила по породувањето

Loading...

Раперката и пејачка Николија по породувањето е како девојче
На Инста стори раперката и пејачка Николија објави селфи фотографија од автомобилот утрово околу осум и триесет, што покажува дека воопшто не се променила по породувањето.
Во оваа прилика, Николија ја врза косата и облече окер маичка.
Ова е 14 -ти ден по нејзиното раѓање, откако го роди второто дете. Таа и Реља Поповиќ станаа горди родители на уште едно девојче.
Се породи во родилиштето „Народен фронт“.

loading...
Loading...