Сите се загрижени за нејзиното здравје откако ги пиеше овие пилули- дури и познатата водителка со совет за Ана Николиќ

Loading...

Српската пејачка веќе со денови е топ тема во медиумите откако сподели фотографии од кои многумина се загрижија.
Имено пејачката Ана Николиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот одмор на егзотична дестинација, но истата стана хит поради коментарот на некогашната лото водителка Сузана Манчиќ.


Имено Николиќ толку драстично ослаби што дури и водителката се загрижила за нејзиното здравје па и упати совет под фотографијата.
-Кукло убава, ти малку да го попуштиш желудникот и порача Сузана.
Инаку Ана Николиќ пред две години по породувањето имаше 135 килограми, а сега изгледа повеќе од совршена.
Инаку Ана Николиќ во минатото откри и дека пие пилули со непозната супстанца за да може полесно и побрзо да ослаби.

loading...