Сите ја фалат убавината на Нина Бадриќ: Погледнете како изгледа нејзината мајка

Loading...

Нина Бадриќ не сака често да го експонира приватниот живот, но кога тоа го прави на социјалните мрежи секогаш покажува колку навистина ѝ значи сeмејството.
Хрватската поп-ѕвезда овојпат објави фотографија од мајка си Мила под која остави емотивна порака.
„Мојата сила, мојот живот“, напиша Бадриќ.

 

View this post on Instagram

 

Moja snaga moj život ❤️ #mama

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

loading...