Си купил ново БМВ М5 и го искршил минути по заминувањето од салонот

Loading...

Сопственик на чичка ново БМВ М5 целосно го искршил автомобилот минути откако го преземал од дилерот.
Нема многу детали, но судирот веднаш стана вирална сензација откако на Фејсбук беа постирани фотографии и видео од резултатот.
Судирот наводно се случил во Балтимор, Мериленд, САД, откако друг автомобил странично го поткачил „бемвето“. По ова наводно возачот на М5-ката изгубил контрола и удрил во бандера.

loading...