Скандалите продолжуваат! Карлеуша и Врањеш истовремено стигнуваат во Белград!

Loading...

Дали средбата ќе ги разреши сите проблеми или ќе предизвика тотален хаос, останува да видиме?!
Огњен Врањеш во недела во попладневните часови ќе допатува во Србија заради работен состанок, а истот ден, или најдоцна следното утро од Кина би требало да стигне и Јелена Карлеуша, која го потврдила своето присуство на снимањето на “Ѕвезите на Гранд“ во понеделник.
Според пишувањата на српските медиуми босанскиот фудбалер во недела во најголема тајност стигнува со вечерен лет. Имено, фудбалерот има работен состанок и само кусо време ќе остане во Србија.
Тој стигнува со вечерен лет и ќе се труди, нормално колку што е тоа можно, да остане незабележан, имајќи во предвид дека неговата порно афера со Карлеуша е во центарот на интересирањата на јавноста.
Од друга страна, пак, Карлеуша заради снимање на емисија најдоцна во понеделник би требало да биде дома, заради претходно закажани обврски кон “Гранд продукција“. Таа го замолила Саша Поповиќ да го откаже снимањето закажано за сабота, за да биде во Кина на роденденот на сопругот, Душко Тошиќ.
Имајќи во предвид дека ќе се најдат во исто време на исто место, доверливи извори велат дека преку заеднички познаници веќе се договара состанок на кој Јелена и Огњен ќе се обидат да го запрат хаосот кој го направија. Од друга страна постои и информација дека пред нејзиното пристигнување Врањеш ќе објави експлицитно видео на кое Карлеуша мастурбира, што ќе биде конечен доказ дека пејачката го изневерила сопругот и цело време лажела дека на фотографиите не е таа.
Јелена е во тешка паника! И јавиле дека Врањеш денес ја пушта во јавност порно снимката! А, тогаш сите нејзини лаги ќе паднат во вода!
Во секој случај, дека овие денови ќе биде здодевно – нема, сигурно.
Бидејќи аферата поприма континентални димензии и има секојдневно нови информации, се за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА И ТУКА

 

 

loading...