СКАНДАЛОТ ПРОДОЛЖУВА! Хрватските медиуми грмат: Со ОВАА девојка сопругот ја изневерил Бланка Влашиќ! Поради неа веќе пропаднал еден БРАК!

Една од најпознатите хрватски спортистки во историјата, Бланка Влашиќ , дознала дека нејзиниот сопруг, познатиот спортски новинар Рубен ван Гухт, ја изневерува, а тоа се случило во програма во живо . Медиумите во Хрватска сега тврдат дека Ван Гухт ја изневерил Бланка со Шарлот ван Лој , девојка со која има историја.Порталот Rtl.hr откри дека Шарлот е писателка, а со пријателите отворила ресторан во Белгија. Од друга страна, Јутарњи.хр откри дека Рубен ван Гухт ја изневерил и својата поранешна сопруга Лоренс ван Тонгерло со Шарлот ван Лој и дека сега се фрлил повторно во прегратките на старата љубов.Сомнежите дополнително да се разгорат се погрижи и самата Шарлот, која пред две недели објави заедничка фотографија со сопругот на Бланка Влашиќ. View this post on Instagram A post shared by CHARLIE (@charlottevanlooy)Во секој случај, тоа е вистинска сапуница во средината, а како ќе заврши останува да видиме. Погледнете како изгледа Шарлот фон Лој, девојката со која Рубен ван Гухт наводно ја изневерувал Бланка Влашиќ. View this post on Instagram A post shared by CHARLIE (@charlottevanlooy)

Пронајдете не на следниве мрежи: