СКАНДАЛ: „ЖЕНА ОД СУЛТАНА“ ЕЧИ ВО СКОПСКА ГРАДИНКА

Loading...

Кај отидовме овие 30 години? На кое дереџе спаднавме. Како да не престанува да не шамара реалноста. Секој ден ново дно. Дно на дното… Има ли подолу од ова дно? Изгледа има. Сега децата ни ги учат од мали нозе да ѕенѕаат на сељачка музика. Кој? Воспитачките.

Погледнете подолу во видеото кое го објави Слободен Печат.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...