СКАНДАЛ: „ЖЕНА ОД СУЛТАНА“ ЕЧИ ВО СКОПСКА ГРАДИНКА

Кај отидовме овие 30 години? На кое дереџе спаднавме. Како да не престанува да не шамара реалноста. Секој ден ново дно. Дно на дното… Има ли подолу од ова дно? Изгледа има. Сега децата ни ги учат од мали нозе да ѕенѕаат на сељачка музика. Кој? Воспитачките.

Погледнете подолу во видеото кое го објави Слободен Печат.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.