Скопје снимено од дрон, како после АПОКАЛИПСА (видео + фото)

Скопје снимено од дрон, како после АПОКАЛИПСА

Снимено е вчера, 28 март 2020, по стапувањето на сила на ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС.

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!! клик на сликата 

Радио станици на Пулс24

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.