Скопје снимено од дрон, како после АПОКАЛИПСА (видео + фото)

Loading...

Скопје снимено од дрон, како после АПОКАЛИПСА

Снимено е вчера, 28 март 2020, по стапувањето на сила на ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС.

Скопје, полициски час, 28 март 2020

Скопје, полициски час, 28 март 2020 – кредитс: БУБЕ ДОМАЗЕТОВ

Gepostet von Александар Македонски am Sonntag, 29. März 2020

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!! клик на сликата 

Радио станици на Пулс24

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...