Славната пејачка го покажа целулитот, а фановите подзинаа од нејзината храброст

Loading...

Важи за една од најреалните пејачки во светот, а тоа и донесе и светска слава.
Џеси Џеј е една од ретките светски пејачки кои не се срамат да се покажа без шминка, гламур и фотошоп.
Таа објави фотографија на која се гледа нејзиниот целулит, а фановите се воодушевија од нејзината храброст.

loading...