Славните личности и имињата на нивните деца

Loading...

Славните личности се познати по своите уникатни имиња за своите бебиња. Погледнете листа на вакви имиња.
Актерката Ејми Адамс, своето бебе го крстила Авиана Олеа.
 Познатиот пар Дејвид и Викторија Бекам имаат четири деца и тоа: Бруклин Џозеф, Ромео Џејмс, Круз Дејвид, Харпер Севен.
Џон Бон Џови исто има четири деца: Џеси Џејмс Луис, Стефани Рос, Јаков Харли, Ромео Џон.
Детето на Елтон Џон е Захариј Џексон Левон.
Робер Де Ниро- Рафаел, Арон, Џулијан Хенри, Дрена, Елиот.
Селин Дион- Рене-Чарлс, Нелсон, Еди.
Марк Антони- Ариана, Кристијан, Рајан, Еми Марибел, Максимилијан Дејвид.Славните личности се познати по своите уникатни имиња за своите бебиња. По

loading...
Loading...